En Ucuz SSL Sertifikaları!

Web sitenizi ve müşteri bilgilerinizi güvenle koruyup, Google aramalarında rakiplerinizi geride bırakın!

Ziyaretçilerinize güven verin, Web sitenizi Google dostu güvenlik yapısına kavuşturun

image description

Comodo SSL Sertifikaları

Comodo PositiveSSL

 • Anında Kurulum
 • Belge Gerektirmez
 • Tüm Bankalarla Uyumlu
 • 10.000$ Garanti

50 TL / Yıllık75 TL

Satın Al

Comodo PositiveSSL Wildcard

 • Limitsiz SubDomain(*.site.com) Desteği
 • Anında Kurulum
 • Belge Gerektirmez
 • Tüm Bankalarla Uyumlu
 • 10.000$ Garanti

500 TL / Yıllık700 TL

Satın Al

Comodo EV SSL

 • Güvenli Yeşil Bar Desteği
 • Belge Gerektirir
 • Tüm Bankalarla Uyumlu
 • 5 İş Günü İçerisinde Kurulum
 • Kurulum Desteği
 • 250.000$ Garanti

600 TL / Yıllık800 TL

Satın Al

SSL Sertifikaları, Sıkça Sorulan Sorular

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Belge gerektirmeyen SSL Sertifikalarında, oluşturulan CSR'nin sisteme yüklenmesi ve online email,web veya dns onayının gerçekleştirilmesini takiben 1-10 dakika içerisinde otomatik aktif edilmektedir. Belge gerektiren SSL sertifikalarının kurulumu 5 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. Detaylar için lütfen irtibat kurunuz.

Google SSL(HTTPS://) ile çalışan web sitelerine arama sonuçlarında öncelik vereceğini açıkladı: http://googlewebmastercentral.blogspot.com.tr/2014/08/https-as-ranking-signal.html

Teknik olarak sertifika hizmeti sağlayan firmaların sundukları hizmetler aynıdır. Sadece hizmet kaliteleri, garanti miktarları ve kurulum sürelerinde farklılıklar olabilir. Plusweb.com.tr olarak biz hem yüksek güvenlikli hem de ekonomik ssl sertifika hizmetleri sunmaktayız.

evssl

En üst seviye güven ürünü olarak tasarlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir.
EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahip, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.
EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kimlik hırsızlıklarına karşı etkin bir önlem almış olursunuz.

Comodo SSL bilinen bütün popüler web sunucularını desteklemektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekimize ulaşın

7/24 Türkiye merkezli Email/Ticket desteği veya hemen arayın +90-212-951-0030 +90-212-951-0030